Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Duże kolczyki na ślub? Jak najbardziej tak, bez efektu przesady!

Duże kolczyki na ślub? Jak najbardziej tak, bez efektu przesady!

Okazałe kolczyki na ślub to dodatek, który może podkreślić urodę Panny Młodej i dodać smaczku całej stylizacji. 

 

Nie bój się dużych kolczyków

 

Bardzo często spotykamy się z poglądem, że gdy suknia jest zdobna, to należy dobrać do niej minimalistyczne, skromne dodatki. Nic bardziej mylnego! Bogato zdobiona suknia wcale nie wyklucza założenia do niej kolczyków ślubnych w wersji maxi.

Umiejętnie dobrane kolczyki mogą stanowić jedyną ozdobę i sukni i Panny Młodej w dniu ślubu. Kluczem do sukcesu jest takie dobranie biżuterii, by pasowała ona stylistycznie do sukni a jednocześnie nie przytłaczała urody kobiety, która ją zakłada. Ważne jest również wyczucie smaku, by nie przesadzić z ilością ozdób i nie wywołać efektu przesady.

 

Lubisz wyraziste dodatki? Nie rezygnuj z nich

 

Jeżeli jesteś miłośniczką okazałej biżuterii, nie musisz rezygnować z tego, co lubisz, w dniu swojego ślubu.

Niezależnie czy Twoja suknia jest koronkowa, zdobiona kwiatami czy też posiada misterne, błyszczące aplikacje, możemy pomóc Ci dobrać do niej odpowiednie dodatki, idealnie podkreślające jej (i Twój) charakter. A u nas jest w czym wybierać, ponieważ oferujemy biżuterię w różnych stylach - od nowoczesnego, poprzez glamour, po boho i styl romantyczny, kwiatowy. 

 

Kiedy warto wziąć pod uwagę kolczyki w wersji maxi?

 

Na pewno wtedy, gdy po prostu takie lubisz i nosisz na co dzień, bo dobrze się w nich czujesz. Gdy planujesz włosy rozpuszczone lub podpięte z jednej strony i wiesz, że będą częściowo zasłaniały uszy i ramiona. Gdy nie planujesz żadnych innych ozdób i biżuterii, poza kolczykami - wtedy można poszaleć. Gdy stawiasz na suknię z odkrytymi ramionami. Gdy lubisz nietuzinkowe, oryginalne dodatki :)

 

Jeśli wahasz się, jaką biżuterię wybrać, napisz do nas

 

Prześlij nam zdjęcie swojej sukni, opisz swój typ urody, koncepcję fryzury, motywu przewodniego wesela, a my z przyjemnością pomożemy w doborze idealnych dodatków. Niektóre propozycje mogą Cię zaskoczyć, bo nasze sugestie (tak jak i realizacje) potrafią być naprawdę nietypowe!

 

Tym czasem, poniżej pozostawiamy Ci całą masę inspiracji biżuteryjnych z kolczykami w wersji XXL - przyjemnego oglądania!

 

Za piękne zdjęcia dziękujemy fotografom: Małgorzacie Snyman, Katarzynie Harpeniuk, Elenie Matiash, Marcinowi Raczkowskiemu, Kamilowi Świderskiemu oraz LM Foto, Jasny Kadr, EN Studio oraz ekipie Ceremony Concept, Salvahe Weddings i portalowi ABC Ślubu za produkcję sesji.