Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w

O marce

PiLLow Design to autorska biżuteria ślubna, skrojona na miarę

 

Pasja tworzenia i miłość do projektowania to powody, dla których w 2009 roku została powołana do życia autorska pracownia ślubnej biżuterii, dedykowanej Pannom Młodym, które poszukują akcesoriów wychodzących poza klasyczny kanon ślubny.

Droga do wykreowania charakterystycznego dla PiLLow Design stylu trwała kilka lat i opierała się na silnym przekonaniu, że Pannom Młodym należy dać szansę na nieszablonowe dodatki ślubne z efektem WOW.

 

Z niekrytą satysfakcją stwierdzamy, że udało nam się tego dokonać

 

Projektujemy więc biżuterię ślubną "skrojoną na miarę", by pomóc wykreować naszym klientkom prawdziwie wyjątkowy, niezapomniany, ślubny look.

 

"It's all about the accessories"

 

W ten słynny cytat idealnie wpisuje się misja marki PiLLow Design 

 

Za pośrednictwem naszej biżuterii pragniemy stwarzać każdej klientce stylizację, która zachwyci nie tylko Pana Młodego i gości, ale przede wszystkim sprawi, że sama Panna Młoda będzie się w tym wyjątkowym dniu czuła najpiękniejszą kobietą na świecie.

Przez lata obecności na rynku, marka Pillow Design stała się trendsetterem w branży, dzięki czemu nasze Klientki mogą mieć pewność, że wybrana biżuteria będzie pasowała do aktualnej mody na style i kroje sukien ślubnych.

W ramach PiLLow Design oferujemy Klientkom wyjątkowe akcesoria do włosów i dodatki ślubne. Wszystkie projekty biżuteryjne są naszymi autorskimi pomysłami i tworzone są od podstaw ręcznie, w niewielkiej pracowni na Roztoczu. 

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór biżuterii - od ozdób wykonanych w technice misternego haftu sutasz, poprzez pełną blasku biżuterię wykonaną na koronkach i subtelną kolekcję kwiatową, po nowoczesne, minimalistyczne modele, idealne do prostych sukien. Taki przekrój stylistyczny naszych kolekcji pozwala na dobranie idealnej biżuterii Paniom o różnorodnych upodobaniach.

Oferujemy również biżuterię ślubną "skrojoną na miarę", realizowaną w drodze zamówień indywidualnych. Realizacje indywidualne dają możliwość personalizacji koloru, modyfikacji wielkości i doboru wykończenia biżuterii, według konkretnych potrzeb naszych Klientek.

 

 

Umów się z nami na konsultacje ślubne

 

Możemy spotkać się osobiście, by omówić koncepcję biżuterii ślubnej i pomóc Ci w doborze idealnych dodatków do sukni. Spotkania odbywają się w zaprzyjaźnionej pracowni - salonie PARIS, Manufakturze Sukien Ślubnych, przy ulicy Narutowicza 49 w Lublinie, po wcześniejszym umówieniu się na konkretny termin.  

 

Skontaktuj się z nami

 

Małgorzata Sowa, tel. 530 756 909
Karolina Mackiewicz, tel. 512 197 322

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz przekrój naszych projektów