Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Premiera nowej kolekcji biżuterii ślubnej - ROMANCE 2024

Premiera nowej kolekcji biżuterii ślubnej - ROMANCE 2024

Biżuteria ślubna, pełna kwiatowych motywów z efektem 3D. Ubrana w kunsztowne złoto i blask szlifowanych kryształów. Nowoczesna w formie, a jednocześnie romantyczna. Lekka, jak piórko i bardzo wyrazista.

Kolekcja Romance to bardzo charakterystyczne modele ślubnych kolczyków, dedykowane Pannom Młodym, które lubią zaskakiwać i kochają najgorętsze trendy ślubne 2024. 

O najnowszych kolekcjach PiLLow Design zaczynamy myśleć w samym środku sezonu ślubnego. Gdy nasze klientki szykują się do swojego wymarzonego dnia, my nie tylko tworzymy dla nich przepiękne dodatki, ale jednocześnie zaczynamy śledzić najgorętsze trendy i myśleć o tym, jak wprowadzimy je do naszej oferty.

Jakiś czas temu wydawało nam się, że moda na kwiatową biżuterię ślubną będzie powoli przemijać... nie mogłyśmy jednak być w większym błędzie, bo moda na kwiaty w biżuterii ślubnej nie mija wcale.

Ale się nieco zmienia. 

kolczyki ślubne z kwiatami i kryształami

W nadchodzącym sezonie prym będzie wiodło połączenie lekkich, romantycznych, kwiatowych form z nowoczesnymi, geometrycznymi akcentami. Do mody w tkaninach i w dodatkach wkracza mocno wyrazista struktura, formy przestrzenne i matowe akcenty.  Bardzo modne również będzie mieszanie stylów i łączenie nowoczesnych, gładkich krojów sukien ślubnych z motywami botanicznymi.

Najnowsze trendy tak mocno nas zainspirowały, że koncepcja całej kolekcji powstała w kilka dni, potem trzeba było jeszcze tylko znaleźć odpowiednie materiały, przetestować je w codziennym użytkowaniu i sprawdzić ich trwałość i można było wziąć do ręki narzędzia, kryształy i komponenty, by stworzyć kolekcję, która zaskakuje i czaruje swoją formą.

 

Kolekcja ślubnej biżuterii Romance 2024

Romance to kwiatowe pączki wykonane z najwyższej klasy, bawełnianej koronki gipiurowej w odcieniu ivory, elementów antyalergicznych, pozłacanych 24K złotem i rodowanych oraz z kryształów oprawionych w złote ramki, które rozpraszają światło niczym w pryzmacie. To wszystko jest dodatkowo przyprószyłyśmy maleńkimi, 2mm perełkami seashel. 

Romance powstawała szybko. Była gotowa już w sierpniu, ale nie chciałyśmy się za szybko zdradzać. Oczekiwanie na premierę dłużyło się niesamowicie, ale już możemy powiedzieć - JEST!

długie kolczyki ślubne z kwiatami

 

Zapraszamy dziewczyny!

Cała kolekcja już czeka na Was z naszym sklepie, możecie zobaczyć wszystkie modele w detalach i na Pannie Młodej, a jeśli macie jakiekolwiek pytania, wystarczy, że do nas napiszecie, z przyjemnością odpowiemy na każde!

 

fot. Małgorzata Snyman, M Studio Photography