Małgorzata: 530 756 909
Karolina: 512 197 322
email: kontakt@pillow-design.pl

pusto w
Projektujemy i tworzymy dla Was - poznajmy się bliżej

Projektujemy i tworzymy dla Was - poznajmy się bliżej

Czy wiecie, kto stoi za marką Pillow Design? Chętnie Wam dziś opowiemy o sobie i o naszej twórczości, dedykowanej Wam - najlepszym Pannom Młodym na świecie!

 

Zespół PiLLow Design: Karolina Mackiewicz i Małgorzata Sowa

 

Jesteśmy siostrami i partnerkami w biznesie. To my, osobiście, dbamy o Was na każdym kroku w kontakcie, realizacji i wysyłce Waszej biżuterii ślubnej. Bo PiLLow Design to kameralna pracownia twórcza. Nie korpo, nie fabryka i nie hurtownia...

Każda sztuka Waszej biżuterii przechodzi osobiście przez nasze dłonie.

 

Karolina:

W pierwszym kontakcie najczęściej rozmawia z Wami Karolina. To ta uśmiechnięta dziewczyna z grzywką. To z nią rozmawiacie przez telefon i to ona odpowiada na Wasze wiadomości mailowe oraz DM na instagramie lub messengerze.

Karolina również zarządza naszym sklepem online, pilnuje Waszej wygody przy zamówieniach i dopina szczegóły ustaleń, w zamówieniach indywidualnych. To również Karolina zajmuje się współpracami hurtowymi i długoterminowymi umowami. To z Karoliną spotykacie się na konsultacjach i przymiarkach w Lublinie.

 

Gośka:

Gośka zaś, ta co wygląda zza okularów. Gośka odpowiada za ofertę produktową. Projektuje i tworzy kolekcje i wykonuje Wasze zamówienia ręcznie, w kameralnej pracowni na Roztoczu.

To ona robi zdjęcia produktowe, organizuje sesje fotograficzne i wizerunkowe oraz dba o komunikację w mediach społecznościowych. I to ona osobiście zanosi Wasze paczki na pocztę lub do paczkomatu.


Jesteśmy duetem i świetnie się uzupełniamy

 

Rozumiemy swoje role i dajemy z siebie wszystko, by dostarczać Wam nie tylko piękną biżuterię, ale również doskonałą obsługę, miłą atmosferę i profesjonalne doradztwo.

Staramy się jak najlepiej rozumieć Wasze potrzeby. Spełnianie Waszych marzeń jest dla nas ogromną radością i priorytetem.

Wasze zadowolenie zaś, jest dla nas najlepszą motywacją i źródłem energii do dalszej racy. Do rozwoju, do realizacji nowych pomysłów i projektów.

 

Mamy najlepsze Klientki na świecie!

 

Fantastyczne, pozytywne i pełne empatii. To właśnie dzięki takim Klientkom, jesteśmy tu, gdzie jesteśmy.

Dziękujemy Wam za każdą opinię i każde polecenie. Za każde udostępnienie, z oznaczeniem naszej pracowni. Za zdjęcia, które wysyłacie do nas z radością. Dziękujemy za każde zrealizowane zamówienie...

 

Jesteście cudowne!

 

*Wszystkie zaprezentowane poniżej zdjęcia Par Młodych, otrzymałyśmy od naszych Klientek. Wszystkie opinie, to cytaty Pań, które zostawiły swoje recenzje na naszym Fanpage.

  

Piszcie do nas i dzwońcie śmiało.

Jesteśmy dla Was...

 

Małgorzata Sowa, tel. 530 756 909
Karolina Mackiewicz, tel. 512 197 322

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz przekrój naszych projektów